EST ENG RUS
Toa deko

Toa dekoreerimine

Toa dekoreerimine

Heeliumõhupallidega dekoreerimine
Õhupallid on need mis teevad õhtu värvikirevaks ja lõbusaks. Nendega saab kaunistada peolauda, kinkida sõpradele või niisama mängida. Meil on erinevat värvi õhupallid ilma pildita, min. kogus 10 tk. Kui soovite kujuga palle andke soovist teada ja teeme Teile eraldi hinnapakkumise.
Heeliumiga õhupall 1€/tk

Temaatiliselt dekoreeritud sünnipäevatuba
Tellides dekoreeritud sünnipäevamaja ja peolaua kujunduse, loome peole just Teie soovidele vastava sünnipäevaolustiku ning tulemus on oluliselt huvitavam kui lihtsalt pildiga nõusid või lauakatet kasutades. Valmistame Teie peoks vahvad temaatilised toidusildid, kaunistused söökidele, vahva salvrätihoidjad, sünnipäevalapse nimesildi, kasutame dekoreerimiseks õhupalle ning palju muid vahvaid elemente. Teemapidude näited: printsessid, piraadid, õhupallide pidu, Zombi teema, Roosa unistus ehk tüdrukute õhtu, Lepatriinupidu, Sõdurpoisi staap. Andke lapse lemmikvärvist või ülalmainitud peostiilist aegsasti teada, et jõuaksime ettevalmistada. Lähtudes peol pakutavast söögist ja joogist teeme igale peokujundusele eraldi hinnapakkumise.
Maksumus jääb sõltuvalt mahust 80-150€ vahele.

 

Lisateenused

Soovi korral märkige broneeringut sooritades teenus, millest olete huvitatud ja seejärel võtab MUUUV Seiklusmaa teenindaja Teiega ühendust, et teha vajalikud täpsustused teenuse kinnitamiseks ! Väljaspool maja tellitud esinejad on sünnipäevalise enda vastutusel - st et tellija koristab vajadusel teenuse osutaja järgi ning katab tema poolt tekitatud võimalikud varalised kahjud.
ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
CATERING
LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI