EST ENG RUS
Peopaketid
Glow in the dark party
Glow in the dark party
Paketid

Peopaketid


Ürituse pidamiseks pakume suurepäraseid valmislahendusi peopakettide näol, mis sisaldavad seiklusmaa peomaja kasutamist, pääsmeid ja valmislahendust söögi ja joogi näol. Teenus garanteerib Teile ilusa meeldejääva peo!  MUUUV Seiklusmaa pakub sünnipäevade ja lasteürituste pidamiseks 5 erivärvilist sünnipäevamaja, kuhu peoseltskonnad kenasti ühe laua taha mahuvad. Valida on punase, rohelise, oranži, valge ja musta värvi sünnipäevamaja vahel. 
Lisaks seiklusmaal ronimisele ja peopaketile pakume erinevaid lahendusi, lisateenuste näol, et pidupäev veelgi meeldejäävamaks muuta. Tutvu võimalustega, soovi korral märgi broneeringut sooritades teenus, millest oled huvitatud ja seejärel võtab MUUUV Seiklusmaa teenindaja  Teiega ühendust, et teha vajalikud täpsustused teenuse kinnitamiseks ! 

Palu külalistel selga panna miskit heledat, sest igal kolmandal sünnipäevatunnil algab vahva värvidisko ja Muuuvis lülitatakse ümber õhtuvalgus! ​
Palume tähele panna, et sünnipäevapidude vältel vastutab kogu ürituse jooksul laste turvalisuse ja järelevalve ning ruumi heakorra eest lapsevanem. 

NB! Must tuba on mõeldud vaid Glow In the Dark paketti ostu puhul. Juhul kui on soov kasutada musta tuba teise paketiga või ruumirendiga, rakendub lisatasu 50 eurot.
NB! Tuppa saab tulla mitte varem kui 5 minutit enne peo algust. Tuba tuleb vabastada mitte hiljem kui 10 minutit peale peo lõppemist. Täname mõistva suhtumise eest. 


Sünnipäevi ja üritusi saab broneerida järgmistel kellaaegadel: 
E-R kell 14 – 17.00  3 tundi 
       kell 18 – 21.00  3 tundi
L-P  kell 10 – 13.00 3 tundi 
       kell 14 – 17.00  3 tundi 
       kell 18 – 21.00  3 tundi

MUUUVIS näeme !
 

 

ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
CATERING
LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI