EST ENG RUS
Kehamaalija

Näomaalija

Näomaalija

Näomaalingud on põnevad ja annavad ainest erinevateks rollimängudeks, võimaldades kehastuda lemmikloomast vahva lemmiktegelaseni - valikud on lõputud ! Ühe tunni jooksul jõuab teha 10 -15 väikesemat maalingut ja 5-7 suuremat maalingut.
UV-maalingud helenduvad Muuuvi õhtuse blacklightvalgusega väga effektselt! Värvid on hästi erksad (neoonsed) ning jätavad UV-valgusega erksa mulje. Vahva kasutada diskopeo korraldamisel.
Kasutatakse spetsiaalseid nahasõbralikke värve, mis on dermatoloogiliselt testitud  ning mis on kergesti eemaldatavad seebi ja veega. Näomaalingud teevad sünnipäevapeo vähemalt poole lõbusamaks kui mitte unustamatuks. 

 

Lisateenused

Tutvu võimalustega, soovi korral märgi broneeringut sooritades teenus, millest oled huvitatud ja seejärel võtab MUUUV Seiklusmaa teenindaja Teiega ühendust, et teha vajalikud täpsustused teenuse kinnitamiseks! Väljaspool maja tellitud esinejad on sünnipäevalise enda vastutusel - st tellija ise koristab vajadusel teenuse osutaja järgi ning katab tema poolt tekitatud võimalikud varalised kahjud.  

Näomaalingu hind 60 €/1h -10 last; 80 €/1,5h -15 last; 100 €/2h- 20 last (ülenäomaaling, poolele näole või põsele joonistatud näomaalingud)
Näomaaling pisike 60€/1h  kuni 20 last (pisikene maaling põsele või käele ) 


 
ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
CATERING
LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI