EST ENG RUS
Batuudimaastik
Batuudimaastik
batuut
Liutoru

Broneerimise tingimused

Broneerimistingimused

Broneeringutasu Muuuvi peoruumide rentimisel ning pakettide puhul.
• Broneeringu kinnitamiseks on vajalik broneeringu osaline ettemaks 50€(eurot), mis hakkab kehtima kui broneeringu eest on tasutud pangalingi kaudu või kohapeal sularahas või kaardiga. Broneerimistasu makstes nõustub maksja OÜ Kuulsaal poolt kehtestatud „Peo eeskirjaga“.
• Hinnad on eurodes.
• Broneerimistasu 50€(eurot) rakendub alates ühe peopaketi broneerimisel.
• Ülejäänud paketi maksumuse, lisateenuste ja toodete eest tasumine toimub kohapeal sularahas, pangakaardiga või garantiikirja alusel hiljem arvega. Broneeringu kinnituseks makstud summa arvestatakse teenuste ja toodete eest tasumisel lõppsummast maha.
• Broneerimistasu 50€(eurot) tagastamisele ei kuulu.
• Kuulsaal OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi hinnakirjas.

NB: Ettevõtetel palume esitada broneeringud meili või telefoni teel.

Ettemaks pangalingi kaudu

NB: Paketita broneeringu puhul tuleb teenuse eest tasuda täismahus kohapeal Teie ürituse toimumise päeval. Tasuda saab nii sularahas kui ka pangakaardiga.

Kliendi isikuandmete töötlemine

Kuulsaal OÜ-l on õigus kasutada (sh töödelda) kliendi poolt esitatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress, lapse nimi, lapse vanus) ja ostude andmeid kooskõlas kehtivate õigusaktidega ulatuses, mis on vajalik kliendi poolt broneerimissüsteemis esitatud tellimuse täitmiseks. Müüja ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a makseteenust vahendavale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik ostu eest tasumiseks, ja broneerimissüsteemi teenust pakkuvale ettevõttele, mis on vajalik broneeringute tegemiseks. Kuulsaal OÜ-l puudub internetipanga vahendusel teenuse eest tasumisel juurdepääs kliendi pangaandmetele. Kuulsaal OÜ saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-maili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel. Kuulsaal OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Teie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Broneeringu tegemise juhend

 

Broneeringu tühistamise tingimused

Kliendil on õigus oma broneering tühistada 72h jooksul peale broneeringu tegemist, kui broneeritud teenuse kasutamiseni on vähemalt 28 päeva.

Pärast eelmises nimetatud 72-tunnise tähtaja möödumist või juhul, kui teenuse toimumiseni on jäänud vähem kui 28 päeva, on Kliendil õigus oma broneering tühistada, makstes Kuulsaal OÜ-le taganemishüvitist alljärgnevalt:


Broneeringu saab tühistada e-maili teel, saates vastava teate aadressile: info@muuuv.ee. Tühistamisteates tuleb märkida Kliendi nimi ja broneeringu number.

Õigeaegselt tühistatud broneeringu eest tagastatakse broneeringu maksumus täies mahus või osaliselt 14 päeva jooksul peale positiivse otsuse tegemist.

Kuulsaal OÜ-l on õigus kehtestada sooduskampaaniatele ja pühade-aegsetele pakettidele erinevad muutmise, tühistamise ja ülesütlemise tingimused.

ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
CATERING
LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI