EST ENG RUS
Peopaketid
Glow in the dark party
Glow in the dark party

Lõpupeod

Pakume lasteaia lõpetamiseks kahte peo pidamise võimalust: 
1) lihtsalt ja vahvalt:
Pärast ametlikku lõpupidu lasteaias sobib suurepäraselt üks väike tiir Muuuvis - pakume soodushinnaga piletit 3€. 
Täiendavalt suupisteid leiate meie toitlustuse lehelt.
 
2) vahvamalt ja pikemalt:
Pakume väikestele pidulistele lasteaia lõpetamise puhul Muuuvi valmispakette, mis sisaldavad nii Muuuvi toa renti, seiklusmaal hullamist, toidu-joogivalikut  ning kostümeeritud üllatustegelast või hoopistükis bowlingumängu. Soovi korral võime kutsuda hoogu juurde andma lastediskori ja palju vahvaid kostümeeritud peojuhte.
Kuna lõpupeo korraldamiseks on kõik vajalik meelelahutuseks olemas, saavad pidu nautida ka lapsevanemad, sest kokkamise, koristamise ning muu korralduse teeme meie nende eest ära.
 
Lasteaia lõpupeopakett  40-le  maksab 385€
Pakett sisaldab 40 -le sööke/jooke, 3h toa kasutamist, 1h bowlinguradade kasutust, kostümeeritud üllatustegelast, peoruumi kaunistamist  ja koristamist. ​
Paketis sisalduvad söögid ja joogid: pallivaagen soojade suupistete näol, puuviljade ja köögiviljade vaagnad, friikartulid viineritega, küpsisetort ja maitsevesi. 
Täiendavalt suupisteid leiate meie toitlustuse lehelt.

Lasteaia lõpupeopakett 40-le maksab 230€ ​
Pakett sisaldab 40-le sööke/jooke, 3h toa kasutust, kostümeeritud üllatustegelast, peoruumi kaunistamist õhupallidega ja koristamist. ​
Paketis sisalduvad söögid ja joogid: Pallivaagen: juustupallid, lihapallid, pelmeenid, viineripirukad  ja friikartulid, maitsevesi puuviljade ja köögiviljade vaagnad, friikartulid viineritega, küpsisetort ja maitsevesi.
Täiendavalt suupisteid leiate meie toitlustuse lehelt.
 
ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
CATERING
LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI