EST ENG RUS
Torus
Rippsillal

Meelelahutajad

Peojuht

Peojuht aitab kaasa  kogu peo korraldusele ja viib läbi erinevaid temaatilisi mänge, kasutades mõnikord ka seiklusmaa atraktsioone. Mängude täpse ajakava saab kokku leppida vastavalt sünnipäevalapse soovidele, peokülaliste arvule ja vanusele.


Kostümeeritud muinasjututegelane

Kui soovitakse peojuhti tegelaskuju näol ja kostümeeritult, siis saab haldjate võlumaailmast kutsuda selliseid toredaid tegelasi nagu:  printsessid  Elsa ja Anna, printsess Rapuntsel, Okasroosike, Lumivalgeke, Alice Imdemaalt või lihtsalt metsahaldjaid. Samuti käivad imedemaalt lapsi lõbustamas kuulus Pipi Pikksukk, Piraat, väike nõid, Minni, Kloun, mereröövel ja mereröövli tütar Arabella ja Punamütsike 

Lisateenused

Soovi korral märkige broneeringut sooritades teenus, millest olete huvitatud ja seejärel võtab MUUUV Seiklusmaa teenindaja Teiega ühendust, et teha vajalikud täpsustused teenuse kinnitamiseks ! Väljaspool maja tellitud esinejad on sünnipäevalise enda vastutusel - st et tellija koristab vajadusel teenuse osutaja järgi ning katab tema poolt tekitatud võimalikud varalised kahjud.

Peojuhi hind 55 €/ 1h
Kostümeeritud muinasjututegelase hind 75 €/ 1h
Imedemaa meelelahutajaid pakume nii eesti kui venekeelsetele sünnipäevadele !
ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
TOITLUSTUS LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI