EST ENG RUS
9 D elamuskino

9 D elamuskino

9 D elamuskino

KinoKuul on lahe elamus, mis sobib nii väikestele kui suurtele. Vaatajale pannakse  ette Virtual Reality prillid ja valida saab 10 erineva filmi vahel, mis kestavad sõltuvalt filmist 5-8 minutit. Pileti ning filmivaliku osas aitab Sind Muuuvi vastuvõtus teenindaja ja lustisõit maksab 5 €/ inimene.  

Pakume teile võimalust  sünnipäevadeks osta KinoKuuli elamusfilme  lisaatraktsioonina: 
​ostes 10 tk = 40 € ( pileti hind 4 €/ inimene)
​ostes 15 tk = 52,5 € ( pileti hind 3,5 €/ inimene)
​ostes 20 tk = 50 € ( pileti hind 2,5 €/ inimene)

​Tule pane ennast proovile, sest KinoKuul on äge !

Güroskoop

Muuuvis nüüd eriti vinge võimalus proovida güroskoobiga keerlemist!
Hind: 2 min = 5 €

Güroskoop on lennukisimulatsioon, millega treenitakse nii piloote kui ka astronaute. Astu pardale, pane silmad kinni, rända mõtetes kõrgele taevasse ja Sinu esimene sõit hävituslendurina võib alata. 
Güroskoop võimaldab inimestel kogeda kuni 6G gravitatsioonijõudu (G-force). See pole pelgalt paar minutit lõbusõitu, vaid see on unustamatu elamus! 
Güroskoopi saavad kasutada peaaegu kõik huvilised, kes on vähemalt kolmeaastased ja kaaluvad alla 120 kg.   
 

 

Lisateenused

Soovi korral märkige broneeringut sooritades teenus, millest olete huvitatud ja seejärel võtab MUUUV Seiklusmaa teenindaja Teiega ühendust, et teha vajalikud täpsustused teenuse kinnitamiseks ! Väljaspool maja tellitud esinejad on sünnipäevalise enda vastutusel - st et tellija koristab vajadusel teenuse osutaja järgi ning katab tema poolt tekitatud võimalikud varalised kahjud.
ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
CATERING
LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI