EST ENG RUS
Peopaketid
Peopaketid
Lõpupeod

Peopaketid


Ürituse pidamiseks pakume suurepäraseid valmislahendusi peopakettide näol, mis sisaldavad seiklusmaa peomaja kasutamist, pääsmeid ja valmislahendust söögi ja joogi näol. Teenus garanteerib Teile ilusa meeldejääva peo!  MUUUV Seiklusmaa pakub sünnipäevade ja lasteürituste pidamiseks 5 erivärvilist sünnipäevamaja, kuhu peoseltskonnad kenasti ühe laua taha mahuvad. Valida on punase, rohelise, oranži, valge ja musta värvi sünnipäevamaja vahel. 
Lisaks seiklusmaal ronimisele ja peopaketile pakume erinevaid lahendusi, lisateenuste näol, et pidupäev veelgi meeldejäävamaks muuta. Tutvu võimalustega, soovi korral märgi broneeringut sooritades teenus, millest oled huvitatud ja seejärel võtab MUUUV Seiklusmaa teenindaja  Teiega ühendust, et teha vajalikud täpsustused teenuse kinnitamiseks ! 
Palume võtta kaasa kõigil sportlikud vahetusjalanõud (võimlemisussid v kerged spordijalanõud) sest ronimist ja jooksmist on kuhjaga !

Sünnipäevi ja üritusi saab broneerida järgmistel kellaaegadel: 
E-R kell 11 – 14.00  3 tundi 
       kell 14 – 17.00  3 tundi 
       kell 18 – 21.00  3 tundi
L-P  kell 10 – 13.00 3 tundi 
       kell 14 – 17.00  3 tundi 
       kell 18 – 21.00  3 tundi

MUUUVIS näeme !

Broneerimistingimused

Broneeringutasud Muuuvi peoruumide rentimisel ning pakettide puhul.  
Ettevõtetel palume esitada broneeringud meili või telefoni teel.
 

Kliendi isikuandmete töötlemine

Kuulsaal OÜ-l on õigus kasutada (sh töödelda) kliendi poolt esitatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress, lapse nimi, lapse vanus) ja ostude andmeid kooskõlas kehtivate õigusaktidega ulatuses, mis on vajalik kliendi poolt broneerimissüsteemis esitatud tellimuse täitmiseks. Müüja ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a makseteenust vahendavale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik ostu eest tasumiseks, ja broneerimissüsteemi teenust pakkuvale ettevõttele, mis on vajalik broneeringute tegemiseks. Kuulsaal OÜ-l puudub internetipanga vahendusel teenuse eest tasumisel juurdepääs kliendi pangaandmetele.
Kuulsaal OÜ saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-maili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel.
ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
TOITLUSTUS LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI