EST ENG RUS
piraat
Balbiino
Roosa Unistus
Smuutid
Jõulupidu
Koolivaheaeg

Jõulud ei ole enam kaugel!

Aasta kauneim aeg on varsti tulekul, mis tekitaks südames sooja tunde ja oleks hiljem tore meenutada.Pakume võimalust korraldada täna jõulupidu nii  suurematele kui väiksematele ettevõtetele.
Pakume selleks  3 tunnist ruumi rentimise võimalust kas tubade kaupa või suuremate jõulupidude korral  kogu Muuv Seiklusmaad või Viimsi Kuulsaali bowlingusaali. 
​Väiksematele jõulupidude korraldamiseks pakume paketti " Väike jõuluseiklus " Muuuvis  - mis sisaldab 3 tunniks dekoreeritud peoruumi renti koos söökide ja jookidega ning seiklusmaal  ringi lustimist.
Suuremate jõulupidude korral väiksemate lastega soovitame kohe kindlasti kogu Muuuvi jõulepoeks rentimist mille raames aitame teid lisaks söögi  ja meelelahutusliku valiku tegemisel. 

​Kui aga lapsi ja lapsevanemaidki palju siis pakume jõulupeo korraldamisel Muuuvi ja Kuulsaali ruume nii, et end hästi tunneks  ja peorõõmu maitseks nii suur kui väike. 
 
Igale peole värvi andma on võimalik täiendavalt juurde tellida päkapikke, jõuluvana, näomaalijat, õhupallimeistrit, peojuhti või teisi kostümeeritud tegelasi kes väikeste piduliste silmad särama paneks.
Loomulikut pakume jõulupeo pidumiseks erinevaid jõulutoitusid mis on  valikute tegemisel kokku pandud erinevatesse toidupakkumistesse.

Jõulupakkumise ja broneeringu  tegemiseks kirjuta info@muuuv.ee

Vahva jõulupeoni!
Sinu Muuuv!

ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI