EST ENG RUS
piraat
Balbiino
Roosa Unistus
Jõulupidu
Laste sünnipäev imedemaa

Jõulud on lähedal!

Aasta kauneim aeg on varsti tulekul, mis tekitaks südames sooja tunde ja oleks hiljem tore meenutada. Pakume võimalust korraldada täna jõulupidu nii  suurematele kui väiksematele ettevõtetele.
Pakume selleks  3 tunnist ruumi rentimise võimalust kas tubade kaupa või suuremate jõulupidude korral  kogu Muuv Seiklusmaad või Viimsi Kuulsaali bowlingusaali. Jõuluüritusel  saavad lapsed 3 tundi kasutada kõiki seiklusmaa  hüppamis-,ronimis- ja mängimisvõimalusi , lisaks on piduliste käsutuses  jõulukaunistustega peoruum. Soovi korral tulevad  kohale ka jõuluvana  ja päkapikk, kes küsivad luuletusi, jagavad kinke ka jutustavad põnevaid  lugusid Jõulumaa telgitagustest Loomulikult on peolaud kaetud maitsva söögi ja joogiga, mida selle püha puhul oodata võib. Tähelepanuta ei ole ka lapsevanemad  - soovi korral saavad täiskasvanud  oma pidu pidada  Muuuvi kõrval asuvas Kuulsaalis bowlingut või piljardit mängides. 
​Väiksemate jõulupidude korraldamiseks pakume valmis  paketti " Väike jõuluseiklus " Muuuvis  - mis sisaldab 3 tunniks dekoreeritud peoruumi renti koos söökide ja jookidega ning seiklusmaal  ringi lustimist.
Suuremate jõulupidude korral väiksemate lastega soovitame kohe kindlasti kogu Muuuvi jõulepoeks rentimist mille raames aitame teid lisaks söögi  ja meelelahutusliku valiku tegemisel. 

​Kui aga lapsi ja lapsevanemaidki palju siis pakume jõulupeo korraldamisel ühekorraga nii Muuuvi kui Kuulsaali peoruumina nii et tegevust oleks nii suurel kui väikesel. 

Jõulupakkumise ja broneeringu  tegemiseks kirjuta info@muuuv.ee või viimsi@kuulsaal.ee

Vahva jõulupeoni!
 

ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
TOITLUSTUS LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI