EST ENG RUS
piraat
Balbiino
Roosa Unistus
Laste sünnipäev imedemaa
Limpa sünnipäevapidu
pühaopäev lastega

Lastehommikud jaanuaris

Me kõik teame, et Muuuvi uksed on avatud iga päev ja ootavad pisikesi külalisi, kes täidaksid oma naeruga meie seiklusmaa. 
Eriti aga ootame lapsi igal pühapäeval alates kella 12:00  lastehommikut nautima. Lastehommikud toimuvad iga nädal ja külla
kutsume kas vahvaid tegelasi või pakume toredaid ettevõtmisi ning mänge. Oleme eesmärgiks võtnud, et lastel oleks igal pühapäeval uus ja põnev tegevus!

​Lastehommikud  toimuvad Muuuvis kella 12-14.00
14.01 Jäätisehommik ja Ursula näomaalingud      
Külla tuleb JÄHVEL- rullitud JÄÄTIS ja mulliVAHVEL. Pakutakse rullitud jäätist ja mullivahvlit  ning kõik see valmib otsast lõpuni Jähvli meistrite käe all.       
Lisaks Muuuvis suur valik erinevaid jäätiseid: saab pulgajäätist, topsijäätist, jäätisekokteile ja jäätisemaiad joonistab kaunisks näomaalija Ursula. 
21.01 Isetegemise ja meisterdamise hommik -  Teeme ikka oma kätega ja osavate käteringis meisterdame paberist, joonistame, voolime savi. Seekord teeme erinevas tehnikas põnevaid küünlatopse. Võta kaasa 1 pooleliitrine klaaspurk!
28.01 Pöörane mängude hommik - Külla oleme kutsunud vahva PARIMA PEOJUHI kes on loomulikult oma ala meister tagaajamis, kulli- ja sabamängudes. 

​- Lastehommkul 9D virtuaalkino sõidud sõpradele, vendadele-õdedele  2=1 hinnaga!
- Pannkoogid, maitsvad jäätisekokteilid ning smuutid
- Partnerkaardi omanikel alati  sissepääsupilet soodsam, võtke see kaasa!

​Täiendava info saamiseks helistage Muuuvi 6051100 või kirjutage  info@muuuv.ee
Muuuvis näeme !
 
ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
TOITLUSTUS LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI