EST ENG RUS
piraat
Balbiino
Roosa Unistus
Limpa sünnipäevapidu
sünnipäev laste mängutuba
Laste sünnipäev imedemaa
Uus glow in the dark peopakett
Balbiino koolivaheaeg
Muuuv linnalaager lastejooga

Balbiinoga koolivaheajal 22.04-26.04 Muuuvi!

Balbiino ootab teid uudistama Muuuvi seiklusmaale, sest iga päev loositakse välja uhkelt jäätist! Iga päev ootavad Sind erinevad  jäätise töötoad  ja tegevused kella 13-16.00
Kõik õpitoad on sobilikud ja jõukohased vanuses 5-10 a lastele. Koolivaheaja programmi teeme ikka selleks, et leida uusi sõpru ja saada uusi kogemusi. Loomulikult ootavad lapsi kasvatajad Emili, Elis, Caroline, Pillekas, Grete ja Mia, kellega nagu ikka rohkelt lustimist ja tagaajajamist.

Muuuv Seiklusmaal koolivaheaja programm: 
22. aprill - SPORTMÄNGUDE PÄEV 
Kell 13-16.00 Elujõusaali Haldjad ja Draakonid lastejooga - 
Grete paneb mängu kõik nipid ja trikid ja tehnikad, et koos lastega läbi mängu, tantsu ja liikumise joogatehnikaid õppida, vanu häid ja uusi kohapealsündivaid mänge ja harjutusi luua ja meis kõigis hoolimist, märkamist ja teadlikkust kasvatada.
Kell 12-16.00 - Erinevad  tagaajamis- ja sportimängud lastega - Grete ja Hanna-Liisa eestvedamisel tehakse läbi kõik tagaajamise, kulli ja pullimängud. Seega pane selga mõnusad spordiriided ja hea uni on õhtul garanteeritud. 

23. aprill - KOKKAMISPÄEV
Kell 13 -15.00 Lasteköök tegutseb jälle - valmistame koduseid tortillasid ja kass arturi kooki! Õpime kasutama erinevaid toiduaineid ja töövõtteid. Õpituba on jõukohane kõigile ja valmistatud toidu  saab kohe ära süüa. 
Kell 13 -16.00 - tutvustab Sirowa tervislikke vegan Pulsaar batoone! Lisaks sellele toimuvad ka vahvad võistlused ja aaretejaht, kus on auhinnaks Pulsaar tooted!
Kell 15:00 -16.00 Üllatuskülaline: kohtumine kuulsusega - Sissi Nylia Benita tuleb väikeste fännidega suhtlema ja annab ka mini kontserdi! 

24. aprill - SURIMURI PÄEV
Kell 13-15.00 Õhupallide meisterdamise õpituba - koos Kerliniga saavad lapsed ise õppida, kuidas teha õhupallist enda lemmik loom või mõõk!
Kell 13-15.00 teeme Balbiino jäätiseburks?! - Mis see veel on? Tule Muuuvi ja saad Balbiino abiga teada!

25. aprill - LOOVTEGEVUSE JA MEISTERDAMISE PÄEV 
Kell 13 -15.00 Meisterdamise õpituba - lapsed valmistavad liivakunstiteoseid ja vahumaale.  Eelregistreerimine on vajalik !
Kirjastus "Päike ja pilv" tutvustab oma põnevaid raamatuid ja joonistab lastega!
Kell 13-14 lapsed vanuses 4-5 a loeme Liis Seina raamatud "Vihmapilve suur soov" ja meisterdame värvilisest paberist vihmapilve.
Kell 14-15 lapsed vanuses 6-7 a loeme Anti Saare raamatuid "Pärt ei oska saltot", "Seisa siin, Pärt!", "Pärt ja ploomid", "Pärt ja viimane koogitükk" ja "Pärt läheb uuele ringile. Peale lugemit joonistame ka midagi põnevat!
Kell 15-16 lapsed vanuses 8-10 a loeme Edward van de Vendeli raamatut "Vali okaap!" ja joonistame loovalt peale lugemist!
Kõik pildid saavad kunstnikud endale koju kaasa võtta!

26. aprill - TEADUSPÄEV
Kell 13.00 -16.00 Teaduste õpituba koos Minilaboriga - lapsed saavad läbi proovida 2-3 erinevat katset, mida nad siis iseseisvalt väikse juhendamise abil testivad. Üks populaarseimatest katsetest on tärklise lima ja valmistame ka kõrtest paaniflööti. Üks katse on üllatus, nii et tule kohale ja saad teada! Eelregistreerimine on vajalik !
Kell 14-15.00 Pulgajäätise glasuurimise töötuba koostöös Balbiinoga!

Sissepääsupilet 5 eurot.
Lastel on kohapeal võimalik osta lastemenüüst sooja toitu!
Muuuvi kasvatajad jälgivad, aitavad ja osalevad lastega kõikide tegevuste läbiviimisel.
Täpsem info Muuuvist 605 1100 või kirjuta info@muuuv.ee.

 
ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
CATERING
LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI